O společnosti

Společnost Tiens Group Co., Ltd. (dále „Tiens Skupina“) založil Li Jinyuan v roce 1995 v Tianjinu v Číně. V roce 1998 vstoupila na mezinárodní trh, v září 2003 byla úspěšně uvedena na burzu NASDAQ, v dubnu 2005 formálně vstoupila na burzu AMEX. TIENS je mezinárodní skupina specializovaná na maloobchod, turistický ruch, finance, mezinárodní obchod a e-business. Obchodní činnost TIENS zasahuje do více než 190 zemí a regionů. TIENS má dceřinné firmy a pobočky ve 110 zemích a regionech a utvořila též strategické aliance se špičkovými firmami z více než 20 zemí světa. Skupina Tiens vyvíjí produkty zdravé výživy, péče o zdraví, péče o krásu a péče o domácnost, a více než 16 milionům spotřebitelů na celém světě tak nabízí životní styl vysoké kvality, se zdravím, štěstím, krásou a hojností.

Skupina Tiens přispívá společnosti prostřednictvím své filozofie dobročinnosti a věří ve společenskou odpovědnost firem. Do současnosti věnovala na veřejně prospěšné a sociální dobročinné účely 1,5 miliardy jüanů.

Úspěšné řízení vzdělané, lokalizované a institucionalizované pracovní síly přispívá k naplňování strategických cílů TIENS International. Pokud jde o výzkum, inovace a profesionalitu, disponuje TIENS nepřekonatelným mezinárodním týmem zahrnujícím 5 000 vedoucích pracovníků a více než 35 % zaměstnanců s vyšším než magisterským titulem.

V současné době směřuje TIENS mílovými kroky mezi společnosti Global Top 500, a to s pomocí výjimečného systému řízení a nejmodernějších teorií, jakými jsou například pokročilé teorie interakce šesti sítí („Six-Network Interaction Theory“), teorie nové výměny a alternativy („New Swap and Alternative Theory“) a teorie nového supermarketu („New Supermarket theory“).

Vize: Být předvojem globálního odvětví přímého prodeje.

Mise: Poskytovat zákazníkům na celém světě kvalitní produkty a příležitosti pro vzdělávání, zlepšovat kvalitu jejich života a vytvářet harmonickou mezinárodní společnost.

Podniková filozofie: Přispět společnosti obnovou zdraví lidstva. 

Firemní duch: Přispět Číně industrializací a usilováním o dosažení vyšších cílů prostřednictvím harmonické týmové práce a skutečného nasazení.

Pokyny týkající se kvality: Přirovnání k budování lidského zdraví, milník pro realizaci technických inovací, metoda pro dosahování udržitelných zlepšování a srdce pro spokojenost spotřebitelů.

Princip organizačního řízení: Vedeno znalostmi, založeno na managementu, soustředěno na vztahy a orientováno na lidi.

Nákupní košík je prázdný

Zboží: žádné
Cena: 0 Kč