Úvod

Naše tělo funguje jako jeden celek

Čínská kultura vysokého věku je neocenitelné kulturní dědictví, které prošlo pěti tisíci lety vývoje a k němuž přispělo mnoho filosofických škol, učenců a historiků. Spojuje také moudrost dlouhé řady expertů na dlouhověkost a čínských lékařů a je základem obsáhlého a promyšleného způsobu života. Její podstata spočívá v prevenci nemocí podle Vnitřního kánonu Žlutého císaře.

Tzn. že bychom měli vždy klást velký důraz na prevenci.

Onemocníme-li, měli bychom se co nejdříve uchýlit k léčení, abychom zamezily postupu nemoci. Základem je prevence chorob a včasné léčení.

Teorie čínské medicíny je v podstatě objasňování činnosti JIN-JANGU v lidském těle. Člověk představuje harmonickou směsici energií nebes JANG a země JIN.

Nemoc přichází, pokud je v těle nerovnováha energii JIN a JANG již nějakou dobu.

Příznaky nemoci jsou tudíž ochranným varujícím mechanizmem. Budeme-li  toto varování brát vážně a adekvátně na ně reagovat, předejdeme  mnoha potížím a nemocem. 

Uzdravení organismu je přáno každému z nás. Každý z nás si ale ve svém životě „sklidí" to, co sám vytvoří. Zůstaneme navždy strůjci svých osudů a proto proces detoxikací, neustálé výživy a regenerace organismu začíná uvědomění si toho, že všechno ovlivníme svým myšlením, chováním a přístupem k životu a svému tělu.

Člověk by měl pochopit, že za svoje zdraví je odpovědný on sám !

 

Západní medicína – řeší důsledek nemoci.

Západní medicína bojuje s nemocí všemi dostupnými způsoby, odstraňuje důsledek, neřeší příčinu. Léčí stejným lékem stejnou nemoc u všech nemocných. Takový přístup má svůj skutečný význam v případě akutních a neodkladných stavů.

Východní medicíny – odstraňuje příčinu nemoci.

Východní medicína funguje jinak. Lidé na východu jsou od malička vychovávaní v duchu prevence. Číňané říkají, že my ze západního světa řešíme nemoc "tři dny před smrtí", oni "tři roky před vznikem" Nemoc je signál, že v těle není něco v pořádku. Neměli bychom bojovat s nemocí, ale snažit se tělu pomoci k jeho uzdravení. Přístup je u každého jedince individuální (tzn. stejná nemoc u více lidí může mít různé příčiny a léčit se různými způsoby)

 

V Číně nejsou lékaři specialisté na jednotlivé orgány, ale lékaři, kteří léčí člověka jako celek.

Proto byl v roce 1999 v Harvardu založen Ústav integrálního lékařství, kde dochází k propojení západní a východní medicíny.

 

Preparáty TIANSHI  vyvinula státní korporace Číny. Akademie věd Číny obnovila recepty čínské a tibetské medicíny, přičemž ne pouze nějaké recepty, ale recepty vytvořené po staletí pro císařskou rodinu.

Od roku 1954 byly tyto recepty používány pro čínské vedoucí stranické pracovníky.

Od roku 1992 byla povolena výroba podle těchto císařských receptů a od roku 1995 byly tyto preparáty poprvé vyvezeny na zahraniční trhy. Na základě nejnovější technologie bioinženýrství a s použitím až pět tisíc let starých receptur tradiční čínské medicíny, rozpracovali vědci TIANSHI řadu produkce s ozdravnými vlastnostmi.

 

V jejím složení jsou prostředky:

pro snížení lipidů (tuků), zpomalování procesu stárnutí, potlačující rakovinová onemocnění, zlepšující trávící ústrojí, zvyšující imunitu, regulující fyziologické funkce orgánů člověka.

Prvními kupujícími se stalo Japonsko, dále USA  a Kanada. Rusko bylo 23.zemí, která oficiálně pozvala tuto korporaci na svůj trh, protože tam z hlediska účinnosti neexistuje nic srovnatelného s preparáty TIANSHI.

 

Efektivnost produkce TIANSHI je založena na následujících principech:

  1. Organismus člověka je schopen obnovy narušené rovnováhy, seberegulace.
  2. Většina orgánů a tkání člověka má schopnost obnovy a regenerace.

 

Všechny produkty, které nabízíme, jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR.

  • 13 produktů bylo oceněno světovou zdravotnickou organizací
  • korporace vlastní 13 zlatých medailí za vynikající léčebné vlastnosti preparátů
  • korporace získala certifikáty ISO-9002
  • korporace TIANSHI je členem UNITED STATES FDA
  • jako první byla tato korporace zapojena do programu NASA

Nákupní košík je prázdný

Zboží: žádné
Cena: 0 Kč